«

»

Geg
16
2015

Sporto šventė – projektas „Draugystės ratas“

    Rozalimo vidurinėje mokykloje kasmet  spalio ir gegužės mėnesiais vykdomas projektas „Draugystės ratas“.

 Sporto šventė rengiama Rozalimo lopšelio – darželio paruošiamajai grupei ir mokyklos pirmokams. Šio renginio tikslas – padėti vaikams išsiugdyti sveikos gyvensenos įpročius, kurie skatintų kiekvieną dieną judėti, žaisti, sportuoti.

   Šį pavasarį renginys vyko Rozalimo vaikų darželyje. Šventėje dalyvavo Pakruojo policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėja Erika Kielienė ir policijos bičiulis Amsius. Pareigūnė papasakojo, kaip saugiai elgtis kelyje,  su nepažįstamais žmonėmis, kaip apsaugoti savo turtą.

     Šventę vedė darželio auklėtojos Roma ir Živilė, joms padėjo kūno kultūros mokytoja Vaida. Renginį pradėjome mankšta.  Po jos vaikai estafetėms ir žaidimams susiskirstė į komandas.  Reikėjo atlikti slidininkų žingsnius, šuoliuoti su dideliais kamuoliais,  krūvoje rasti savo batukus ir juos kuo greičiau apsiauti.  Svečiai  padėjo vaikams atlikti užduotis, patys jose dalyvavo.

        Šventė baigėsi, pralaimėjusių joje nebuvo. Darželio direktorė Ona Lukšienė padėkojo visiems dalyvavusiems ir įteikė prizus.

Rozalimo vid. mokyklos informacija