«

»

Lap
22
2015

Valstybės tarnautojas 2015

  Lapkričio 20 d. Pakruojo kultūros centre įvyko konkurso „Mūsų valstybės tarnautojas 2015“ apdovanojimų vakaras. Padėkos raštais, gėlėmis ir dėmesiu buvo apdovanoti visi konkurso nominantai, renginio dalyviams ir svečiams koncertą padovanojo J. Pakalnio muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai, „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviai.

   Konkursas surengtas Seimo nario Vitalijaus Gailiaus iniciatyva. Birželio 23 d., minint  Valstybės tarnautojų dieną, Seimo narys pakvietė paskatinti sąžiningus, principingus, dorus ir ištikimus duotai priesaikai žmones, pareigingai dirbančius mums ir mūsų valstybei, ir išrinkti geriausiai visuomenei atstovaujantį Pakruojo rajono valstybės tarnautoją.

   Beveik pusę metų buvo siūlomi kandidatai, o gyventojų pasiūlymai ir rekomendacijos  viešinami rajono laikraštyje „Auksinė varpa“. Remiantis Pakruojo rajono gyventojų nuomone,  konkursui buvo pateiktos šešių valstybės tarnautojų kandidatūros:  Rozalimo, Pašvitinio ir Pakruojo seniūnijų seniūnų Vytauto Kanišausko, Rimos Krištopaitienės ir Sauliaus Margio, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjo Gintaro Makausko ir to paties skyriaus Architektūros poskyrio vedėjo Artūro Šukio, taip pat Šiaulių AVPK Pakruojo PK Organizacinės grupės vyresniojo specialisto Mindaugo Jasiūno.

   Renginio metu kiekvieną kandidatą apibūdino jį iškėlusios bendruomenės atstovas. Mindaugą Jasiūną susirinkusiems pristatė buvusi kolegė, šiuo metu Rozalimo seniūnijos seniūno pavaduotoja dirbanti Rasa Petravičienė. Seniūno Sauliaus Margio veiklos  nuopelnus vardino Pakruojo senamiesčio bendruomenės atstovas Svajūnas Miknevičius. Apie Vytauto Kanišausko atkaklumą ir veržlumą kalbėjo Rozalimo bendruomenės atstovas Audrius Kazlauskas. Pašvitinio seniūnės gerąsias savybes, ypač paprastumą, pabrėžė Pamūšio kaimo bendruomenės pirmininkė Danutė Gaubienė. Apie Gintaro Makausko ir Artūro Šukio dalykinę kompetenciją kalbėjo Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vyriausioji specialistė Laura Norbuntienė.

   Visus nominantus pakvietus į sceną, buvo paskelbti konkurso rezultatai. Konkurso dalyviams įteiktos Seimo nario Vitalijaus Gailiaus, Vidaus reikalų ministerijos padėkos. Nugalėtoju paskelbtas Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas. Jam atiteko VRM Garbės ženklas ir pagrindinis prizas – europarlamentaro Petro Auštrevičiaus padovanota kelionė į Europos Parlamentą. Seimo nario Vitalijaus Gailiaus padėkos taip pat buvo skirtos Švietimo skyriaus vedėja Irenai Mažulienei ir laikraščio „Auksinė varpa“ redaktoriui Gvidui Šliažui.

   Specialųjį Pakruojo rajono savivaldybės įsteigtą prizą mero pavaduotojas Gediminas Grybė ir administracijos direktorė Erika Kižienė įteikė Šiaulių AVPK Pakruojo PK Organizacinės grupės vyresniajam specialistui Mindaugui Jasiūnui. Šiaulių AVPK viršininkas Rimantas Bobinas padėką už kartu atliktus darbus įteikė Rozalimo seniūnijos seniūnui Vytautui Kanišauskui.

   Po apdovanojimų vakaro koncertavo muzikos mokyklos moksleiviai Domantė Beliackaitė,  Gabija Tarasevičiūtė ir Simona Baltėnaitė, Vakarė Vasiliauskaitė, pučiamųjų instrumentų ansamblis. Taip pat pasirodė dainavimo mokytoja Sandra Vaitiekūnienė, muzikos mokyklos mokytojų ansamblis (Ligita Stravinskienė (smuikas), Redas Varvuolis (akordeonas), Vytautas Lukošiūnas (saksofonas), Skirma Andreliūnienė ir Natalija Chrapačienė (fortepijonas), Egidijus Šlapikas (mušamieji instrumentai). Dainavo „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblis ir mišrus choras (vadovė I. Tuomienė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė).

    Šventinį renginį vedė studentai Indrė Jankauskaitė ir Žygimantas Macevičius.

   Renginio video santrauka:

https://www.youtube.com/watch?v=f-IuMALs1k0&feature=youtu.be

Pakruojo r. sav.  administracijos ir Žalgirio bendruomenės info