«

»

Kov
11
2016

Renginys Kovo 11- ai paminėti Rozalime

  Jau tradiciniu tapo renginys Kovo 11 – ai paminėti Rozalime. Antrus metus iš eilės, Rozalimo mokyklos bendruomenė, kartu su vaiku lopšeliu – darželiu, seniūnija ir Krašto apsaugos savanoriais pamini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

 Renginys prasidėjo mokinių ir mažųjų darželio auklėtinių eisena iki bažnyčios. Bažnyčioje klebonas A. Žibėnas aukojo šv.    Mišias už mūsų Tėvynę Lietuvą. Po mišių, visi draugiškai rinkomės, prie laisvės simbolio Angelo, miestelio centre. Vaikai išsakė gražius žodžius skirtus mūsų Tėvynei, KASP 607 kuopos kariai savanoriai atliko ginklų salves: už Lietuvą Tėvynę, už Lietuvos žmones, Už Rozalimą.

 Renginio metu buvo gera jausti mokyklos bendruomenės ir kitų institucijų narių tarpusavio ryšį, vienybę, pagarbą sau ir Tėvynei.  Tikimės, kad ši graži tradicija išliks ilgam.

 Norisi tarti nuoširdų Ačiū padėjusiems organizuoti eisena: Pakruojo r. policijos komisariatui už saugumą renginio metu, seniūnijos darbuotojams, Švč. Mergelės Marijos parapijos klebonui Algimantui Žibėnui už šv. Mišių auką.

V. Kanišauskienės informacija, nuotraukos