«

»

Spa
04
2016

Apdovanoti grožio mylėtojai

  Rugsėjo 30 d. įvyko Gražiausiai tvarkomos sodybos ir aplinkos konkurso nugalėtojų paskelbimo šventė.

   Šventiniame renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį gražios aplinkos puoselėtojams tarė Pakruojo rajono savivaldybės vadovai: meras Saulius Gegieckas, mero pavaduotojas Jonas Juozapaitis, administracijos direktorė Erika Kižienė.

   Pakruojiškių darbštumui ir kūrybiškumui pagyrų negailėjo renginio svečiai: LR Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas, Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Antanas Matulas. Šventėje taip pat dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai, kiti politikai.

   Šventinį renginį vedė Gražiausiai tvarkomos sodybos ir aplinkos konkurso organizavimo darbo grupės pirmininkas administracijos direktoriaus pavaduotojas Marius Senulis ir pirmininko pavaduotoja mero patarėja Rūta Sausienė.

   Savo dainomis renginio dalyvius žavėjo Linkuvos KC vyrų vokalinis ansamblis „Šiaurys“, Ilonos ir Jurgitos iš Lygumų bei Kazimieros ir Evelinos iš Pakruojo duetai.

   2016 m.  konkurso nugalėtojais tapo:

Tarp kaimo sodybų:
I vieta – Sigita ir Vidmantas Pėželiai, Kalpokų k.
II vieta – Virginija ir Petras Kulikauskai, Vilūnaičių k., Valerija ir Vaclovas Poluniovai, Vismantų k.
III vieta – Emilija ir Jonas Bumbliai, Žeimelio mstl.,  Ona ir Juozas Venckai, Rozalimo mstl., Palmyra ir Jonas Januševičiai

  Padėkos „Už gražiai sutvarkytą, nuolat puoselėjamą įmonės / įstaigos aplinką“ skirtos Dariaus Krikščiūno IĮ „Rozalimo alus, AB „Dolomitas“, Linkuvos socialinių paslaugų centrui ir Raimondo Miknio IĮ „Greitis“.

Daugiau informacijos  www.pakruojis.lt