«

»

Gru
18
2017

AČIŪ

  Rozalimo seniūnijos vardu nuoširdžiai norime padėkoti visiems  kas prisidėjo prie vakaronės, vykusios gruodžio 15 d. organizavimo. Didelį ačiū sakome Rozalimo parapijos klebonui Algimantui Žibėnui už idėjos palaikymą ir vaišių užsakymą. Dėkojame Rozalimo pagrindinės mokyklos direktoriui Gintarui Skorupskiui, kad patikėjo visuomenės kultūringumu ir įsileido į naujai suremontuotą salę. Dėkojame Daivutei Jokubaitienei. Jos dėka mokyklos valgykla virto šokėjų grimo kambariu. Visai mokyklos bendruomenei, be kurių nebūtume išsivertę. Dėkojame Rozalimo kultūros namų vadovei Danutei Juškienei ir Rozalimo bendruomenei už paskolintus stalus. Vilmai Jokantienei už tai, kad stalai buvo nukloti baltomis staltiesėmis ir paruoštais užkandžiais. Didelis dėkui seniūnijos darbuotojoms Vidai Dapšienei ir Ingridai Čeponienei už stalų serviravimą ir juodąjį darbą pasibaigus šventei.

  Renginys nebūtų pavykęs, jeigu jame nebūtumėte Jūs, mielieji Rozalimo seniūnijos gyventojai, su savo vaišėmis, gera nuotaika, šypsenomis…

  Savo ir šventėje dalyvavusių žmonių vardu dėkojame Pakruojo kultūros centro šokių grupei „Reketys“ ir vadovei Sigutei Malinauskienei už nuostabią, nuotaikingą programą už suteiktas geras emocijas, šventinį reginį, bei muzikantams Rolandui ir Skirmantui už šventės įgarsinimą, apšvietimą ir muziką.

 Seniūnijos vardu seniūnas Vytautas Kanišauskas