«

»

Bir
20
2018

SAUGI VASARA SU DVIRAČIU

  Birželio 19 d. Rozalimo jaunimo klubas „Rozalinas“ su Pakruojo r. policijos komisariato bendruomenės pareigūne Jurgita Bialaglove organizavo edukacinę pamokėlę Rozalimo vaikų darželyje. Pradžioje pareigūnė vaikams priminė apie saugų elgesį gatvėje. Žiūrėjo linksmą mokomąjį filmuką, aptarė matytą situaciją. Darželinukai labai noriai diskutavo apie atšvaitus, tvarkingą dviratį,  kaip saugiai juo važiuoti. Lauke vaikučių laukė staigmena, nedrąsiai į darželio kiemą ėjo policijos bičiulis Amsius. Kad jam būtų smagiau, vaikai pakvietė drauge patikrinti, ar auklėtojos į darželį atvažiuoja saugiais dviračiais. Vėliau darželinukų laukė praktinės užduotys: slalomo važiavimas,  „saugus dviratininkas“, orientacinis -  „surask dviratininko atributiką“, bei pešimas ant asfalto -  „Saugaus svajonių dviratis“. Vėliau vaikai galėjo įlipti į policijos automobilį ir atidžiai apžiūrėti..

  Pareigūnė vaikams įteikė dovanų (atšvaitų, šviesą atspindinčias liemenes, policijos saldainių, pliušinį šunelį  Amsiuką), o policijos bičiulis Amsius visiems linkėjo visada būti drausmingiems ne tik gatvėje, bet ir kieme. Labiausiai mažiesiems mokinukams  patiko policijos šuniukas AMSIS, visi  tryško noru  prie jo prisiglausti ir nusifotografuoti

  Manau, kad edukacinę pamokėlė darželinukams gavo netik naudingų žinių, bet ir puikių emocijų. Dėkojame Pakruojo r. policijos komisariato bendruomenės pareigūne Jurgitai Bialaglovei už išsamią informaciją.

                                                                                      Mokytoja Vaida Kanišauskienė